Samoobslužná myčka vozidel

Ve Vimperku, Špidrova ul. (u vlakového nádraží) provozujeme samoobslužnou myčku vozidel.

.

TEL: +420 603 41 22 21

.

Vybrat si můžete z následujících programů

1. HLAVNÍ MYTÍ: (červená hadice) změkčená teplá voda 60 °C s aktivní chemií. Vozidlo myjte odspodu nahoru, aby aktivní chemie působila delší dobu a nezasychala na vozidle. Vzdálenost trysky 10-20 cm.

2. OPLACH: (červená hadice) změkčená teplá voda. Vozidlo oplachujte odshora dolů. Vzdálenost trysky 30-40 cm.

3. VOSK: (červená hadice) studená voda s nanovoslem. Vosk aplikujte na vozidlo odshora dolů včetně oken. Vzdálenost trysky 30-40 cm.

4. LESK: (červená hadice) demineralizovaná voda. Důkladně opláchněte vozidlo odshora dolů. Vzdálenost trysky 30-40 cm. Demineralizovaná voda zajišťuje vysoký lesk bez zaschnutých kapek. Není nutné používat další prostředky na sušení vozidla.

 

PRO DOSAŽENÍ KVALITNÍHO UMYTÍ POUŽIJTE DOLŇKOVÉ PROGRAMY

PŘEDMYTÍ: (červená hadice) změkčená teplá voda 60 °C s aktivní chemií, která odmočí nečistoty na vozidle. Doporučujeme použít před každým mytím, vozidlo předmyjte odspodu nahoru, aby aktivní chemie působila delší dobu a nezasychala na vozidle. Vzdálenost trysky 20-30 cm.

AKTIVNÍ PĚNA: (žlutá hadice) speciální chemie s aktivní pěnou. Po předmytí rovnoměrně naneste pěnu na vozidlo, nechte krátce působit, poté opláchněte. Vzdálenost trysky 50 cm.

MĚKKÝ KARTÁČ: (modrá hadice) teplá voda 60 °C s aktivní chemií. Z celého vozu nejprve předmytím opláchněte hrubé nečistoty a zrnka písku. Kartáčem umyjte střechu a okna, poté umyjte zbytek auta. Pozor na čistotu kartáče po zákazníkovi před Vámi. Kartáč používejte výhradně na karoserii, nikoli na kola aj.

UPOZORNĚNÍ: v zimním období je myčka zabezpečena proti zámrzu cirkulační nemrznoucí směsí se solí. Ze všech mycích pistolí tato směs vytéká, po zvolení programu se zastaví a spustí se zvolený program.

MYTÍ DISKŮ

Jedná se o speciální přípravek určený pro mytí disků vozidel. Po vhození mince se přístroj ihned spusí. Rozprašovačem naneste přípravek na disky kol, nechte působit cca 1 minutu a poté opláchněte tlakovou vodou.

Přípravek je určen výhradně na disky kol, nepoužívejte na karosérii, nebo jiné části vozidla.

 

VYSAVAČ

K dispozici je vysavač se stáním pro dvě vozidla

Banner_3

 

Samoobslužná myčka - CS spol. s r.o. na Firmy.cz